Nauka latania

 

Nauka latania modelami zdalnie sterowanymi

Zapraszamy wszystkich początkujących modelarzy oraz operatorów UAVO, tych bardziej oraz mniej zaawansowanych na naukę latania modelami samolotów RC oraz multikopterami. Oferujemy różne tryby nauki latania dostosowane do potrzeb każdego kursanta.

Nasze ponad piętnastoletnie doświadczenie w dziedzinie modelarstwa RC pozwala profesjonalnie podejść do każdej osoby pragnącej prawidłowo i bezpiecznie posługiwać się modelami RC lub profesjonalnymi platformami UAVO.

Tysiące godzin spędzonych w powietrzu, kilkaset litrów wypalonego paliwa, kilkadziesiąt zużytych akumulatorów, czy konfiguracja wielu wielu modeli latających różnego typu, to doświadczenie, które wyróżnia nas na tle konkurencji. Byliśmy świadkami i uczestnikami wielu różnych sytuacji podczas pilotowania modeli, dzięki czemu potrafimy zasymulować takie sytuacje podczas nauki latania, dzięki czemu nasi kursanci zyskują pełną gotowość do odbywania samodzielnych lotów bezzałogowych w różnorodnych warunkach.

Proponujemy kilka opcji nauczania dostosowanych do potrzeb indywidualnych lub grupowych.

Możemy szkolić w trybie ciągłym bez przerw przez cały dzień w dowolnym ustalonym z nami miejscu (oczywiście spełniającym warunki niezbędne do nauki latania) również w siedzibie lub w okolicy siedziby Państwa firmy czy obiektu.
Oczywiście sami w pobliżu Katowic posiadamy kilka takich miejsc w których bezpiecznie możemy szkolić w zależności od potrzeb.

Posiadamy dużo sprzętu szkoleniowego dzięki czemu możemy jednocześnie szkolić aż dwie osoby w powietrzu przy zachowaniu całkowitej kontroli nad obydwiema latającymi osobami nie narażając ich na uszkodzenie statku bezzałogowego.

Wielokrotnie uczestniczyliśmy w największym pikniku modelarskim na górze Żar, gdzie zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie wymieniając poglądy z najbardziej doświadczonymi modelarzami w Polsce i Europie.