Ślub i wesele z drona

ŚLUB I WESELE Z DRONA

Oferujemy usługę filmowania z powietrza w jednej z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka – ślubu.
Ujęcia z powietrza pozwolą w niebanalny sposób uwiecznić te chwile na przyszłość i świetnie dopełnią każdy film z wesela. Ponad 15 letnie doświadczenie w pilotowaniu bezzałogowych statków powietrznych zapewnia gwarancję satysfakcji z naszych ujęć.

Nasi operatorzy są zawsze profesjonalnie przygotowani do zleceń oraz mają zapasowy sprzęt video w razie losowej usterki.
Zdjęcie grupowe

Zrealizowaliśmy już wiele ujęć ze ślubów, zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio poniżej. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z kamerzystami oraz fotografami.


W naszej ofercie ślubnej między innymi :

  • Filmowanie z powietrza: dom Panny Młodej, przyjazd Pana Młodego, przejazd pod kościół lub USC, ujęcia kościoła i sali weselnej, podjazd pod salę weselną
  • Pamiątkowa fotografia grupowa z dowolnej wysokości
  • Sesje plenerowe z wykorzystaniem drona
  • Montaż i postprodukcja materiału video
  • Dostarczenie gotowego materiału w uzgodnionej formie

Przykładowe ujęcia:

Cennik


Przedstawiamy przykładowy cennik naszych usług filmowania z powietrza. Prosimy jednak o kontakt w sprawie wyceny danego zlecenia, podane ceny są orientacyjne oraz dotyczą przekazania surowego materiału. Do ceny należy doliczyć koszta dojazdu.

Standardowy pakiet ślubny – lokalizacja kościoła i sali weselnej, podjazd pod kościół, wyjście z kościoła, podjazd pod salę 500 zł
Rozszerzony pakiet ślubny – lokalizacja domów Panny Młodej i Pana Młodego, kościoła i sali weselnej, podjazd pod kościół, wyjście z kościoła, podjazd pod salę 699 zł


Zajmujemy się modelami bezzałogowymi ponad 15 lat, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Znając budowę i zasadę działania wszystkich typów statków bezzałogowych, realizujemy zlecenia w sposób bezpieczny i profesjonalny. Chcemy, by kojarzono nas z wysoką jakością i profesjonalizmem , więc do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do KONTAKTU telefonicznego lub mailowego.

Pilotaż oraz budowa bezzałogówców to nasza pasja!