Usługi lotnicze

Usługi lotnicze

Oferujemy usługi związane z latającymi statkami bezzałogowymi:

  • zdjęcia lotnicze oraz filmy lotnicze:
   – dokumentacje fotograficzne i filmowe dla firm budowlanych, deweloperów oraz agencji nieruchomości w dowolnej postaci.
   – spoty reklamowe i promocyjne dla firm, instytucji oraz ośrodków noclegowych czy sportowych itp.
   – filmy lub sesję okolicznościowe ( wesela, komunie, wydarzenia sportowe itp.)
   – filmy lub transmisje specjalistyczne dla firm, służb mundurowych czy instytucji.
   – monitorowanie terenów
   – transmisje na żywo

 • usługi specjalistyczne – montaż dowolnych urządzeń do statków bezzałogowych takich jak kamery, czujniki, moduły itp.
 • reklamy na dronach , samolotach bezzałogowych
 • pokazy z udziałem dronów, samolotów bezzałogowych czy pojazdów naziemnych.Nasze ponad 15 letnie doświadczenie w dziedzinie modelarstwa lotniczego które sięga czasów w których nie było wielowirnikowców czyli dronów, pozwala nam wykonywać najbardziej skomplikowane i indywidualne zlecenia.

Jesteśmy pasjonatami modelarstwa i chcemy się dzielić naszą pasją z każdym kto nam zaufa. Dzięki temu każdy z naszych klientów może liczyć na najwyższą jakość obsługi oraz gwarancję zadowolenia z każdej realizacji.

Mamy dużą wiedzę w zakresie bezzałogowych statków powietrznych w przeciwieństwie do większości tego typu firm które jedynie świadczą usługi foto video.
Możemy zapewnić rzetelny SERWIS RC dla każdego rodzaju sprzętu latającego.
Potrafimy zbudować dowolny bezzałogowy statek lotniczy według twojej specyfikacji, dzięki czemu jesteśmy wyróżniającą się firmą na tle konkurencji. Dysponujemy szybowcami, samolotami i dronami różnej wielkości i typu.
Korzystamy z najbardziej zaawansowanej i najnowocześniejszej technologii elektronicznej stabilizacji obrazu aż w trzech osiach. Nasze drony są wyposażone w technologię nawigacji satelitarnej GPS/ GLONASS. Ponadto posiadają system stabilizacji wewnątrz budynku za pomocą fal dźwiękowych.

Oferujemy materiały foto w jakości 20 MPx i materiały wideo w jakości 4k 60FPS.

Cała nasza załoga posiada państwowe uprawnienia (Licencja UAVO) do pilotażu statków bezzałogowych oraz niezbędne ubezpieczenie OC.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby sprostać wszystkim wymaganiom oraz być konkurencyjnym. Prosimy wszystkich zainteresowanych współpracą o KONTAKT telefoniczny lub mailowy. Przygotujemy wówczas dla Państwa darmową i niezobowiązującą wycenę usługi w nie dłuższym czasie niż 24h od otrzymania zapytania w dni robocze.