Ślub i wesele z drona

Home / Usługi lotnicze / Ślub i wesele z drona

ŚLUB I WESELE Z DRONA

Oferujemy usługę filmowania z powietrza w jednej z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka – ślubu.
Ujęcia z powietrza pozwolą w niebanalny sposób uwiecznić te chwilę na przyszłość i dopełnią każdy film z wesela lub pozwolą stworzyć krótki teledysk. Ponad 15 letnie doświadczenie w pilotowaniu bezzałogowych statków powietrznych powoduję że stawiając na naszą firmę masz gwarancję satysfakcji w tak ważnym dniu.

Nasi operatorzy zawsze są ubrani stosownie do wydarzenia oraz profesjonalnie przygotowani wraz z zapasowym sprzętem który gwarantuję nieprzerwaną pracę.
Zdjęcie grupowe

Przykładowe ujęcia:

W naszej ofercie ślubnej między innymi :

  • filmowanie z powietrza (lotnicze): Dom Panny młodej, przyjazd Pana młodego, wspólny przejazd pod Kościół lub USC, Ujęcia kościoła i sali weselnej, podjazd pod sale weselną
  • Pamiątkowa fotografia z dowolnej wysokości
  • Transmisja z drona „na żywo”
  • Sesje plenerowe z wykorzystaniem drona
  • Montaż materiału video
  • Postprodukcja
  • dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji ujęć
  • dostarczenie gotowego materiału w uzgodnionej formie

Sala weselna

Nasze drony posiadają możliwość transmisji na żywo na specjalne życzenie, goście mogą oglądać siebie i uroczystość np na telebimie w restauracji, jest to niespotykana dotąd atrakcja na weselach i podobnych uroczystościach.Podejmując z nami współprace mają Państwo wiele opcji do wyboru począwszy od sposobu realizacji nagrań do montażu i muzyki.Możemy przekazać nagrany materiał kamerzyście który będzie montował film z całego ślubu lub sami zmontować z nagranych ujęć krótki teledysk lub dłuższy film z uroczystości. Jesteśmy otwarci na współprace z kamerzystami oraz fotografami.

Cennik


Przedstawiamy przykładowy cennik naszych usług filmowania z powietrza. Prosimy jednak o kontakt w sprawie wyceny danego zlecenia, podane ceny są orientacyjne oraz dotyczą przekazania surowego materiału. Do ceny należy doliczyć koszta dojazdu.

Standardowy pakiet ślubny – lokalizacja kościoła i sali weselnej, podjazd pod kościół, wyjście z kościoła, podjazd pod salę 500 zł


Zajmujemy się modelami bezzałogowymi ponad 15 lat, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Znając budowę i zasadę działania wszystkich typów statków bezzałogowych, realizujemy zlecenia w sposób bezpieczny i profesjonalny. Chcemy, by kojarzono nas z wysoką jakością i profesjonalizmem , więc do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do KONTAKTU telefonicznego lub mailowego.

Pilotaż oraz budowa bezzałogówców to nasza pasja!