Wynajem toru


Naszą najnowszą atrakcją jest możliwość sterowania modelami w goglach VR! Obraz z kamery przesyłany jest do gogli, przez co wrażenia z jazdy stają się bardziej intensywne! Do dyspozycji mamy różne modele – terenowe, torowe oraz prawdziwą AMERYKAŃSKĄ CIĘŻARÓWKĘ z naczepą!

Modele zdalnie sterowane na eventy

Oferujemy wynajem mobilnego toru RC na różnego rodzaju imprezy firmowe, targi i wszelakie eventy. Na naszym torze każdy może spróbować jazdy profesjonalnymi modelami zdalnie sterowanymi! Poczuj się jak zawodowy kierowca wyścigowy i urywaj dziesiątki sekundy, by pokonać rywali! Jazdy modelami mogą być zorganizowane w formie przejazdów testowych, mini-zawodów na najlepszy czas okrążenia lub placu manewrowego do przejechania bez błędu!

Dysponujemy systemem pomiaru czasu okrążenia, dzięki czemu możemy zorganizować mini zawody i wyłonić najszybszych kierowców!

Nasz tor mobilny może zostać rozłożony zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. W naszej ofercie mamy różne rodzaje torów:

    • tor trialowy – składa się z naturalnych lub przygotowanych przez nasz przeszkód, tor przeznaczony jest dla makiet prawdziwych terenówek, które poruszają się z małymi prędkościami, celem jest przejechanie wyznaczonej trasy precyzyjnie i bezbłędnie
    • tor terenowy – rozłożony na dowolnej powierzchni: asfalt, kostka brukowa, trawa, sztuczna trawa, szuter, ubity piasek, składa się z band, skoczni i innych przeszkód, przeznaczony dla modeli terenowych, celem jest jak najszybsze pokonanie okrążenia
    • tor dywanowy – składa się z wykładziny dywanowej oraz band wyznaczających trasę, tor przeznaczony dla modeli torowych, celem jest jak najszybsze pokonanie okrążenia

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o KONTAKT z nami.

W związku z wieloma parametrami toru takimi jak: wielkość, rodzaj i długość imprezy, ilość potrzebnych modeli itp, wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdej zainteresowanej firmy.

Branding firmy

Istnieje możliwość przygotowania karoserii modeli pod daną firmę lub imprezę – odpowiednia kolorystyka oraz naklejki na modelu spowodują, że każdy zwróci uwagę na niego uwagę!
Jeżeli chcesz by Twoje stanowisko wyróżniało się od innych i przyciągało uwagę uczestników targów ta oferta jest dla Ciebie!