Wynajem toru

Mobilny tor RC

Unikatowa atrakcja

Oferujemy wynajem mobilnego toru RC na różnego rodzaju imprezy firmowe, targi i wszelakie eventy. Na naszym torze każdy może spróbować jazdy profesjonalnymi modelami zdalnie sterowanymi! Poczuj się jak zawodowy kierowca wyścigowy i urywaj dziesiątki sekundy, by pokonać rywali! Jazdy modelami mogą być zorganizowane w formie przejazdów testowych, mini-zawodów na najlepszy czas okrążenia lub placu manewrowego do przejechania bez błędu!

Branding firmy

Istnieje możliwość przygotowania karoserii modeli pod daną firmę lub imprezę – odpowiednia kolorystyka oraz naklejki na modelu spowodują, że każdy zwróci uwagę na niego uwagę!
Jeżeli chcesz by Twoje stanowisko wyróżniało się od innych i przyciągało uwagę uczestników targów ta oferta jest dla Ciebie!

Dysponujemy systemem pomiaru czasu okrążenia, dzięki czemu możemy zorganizować mini zawody i wyłonić najszybszych kierowców!

Nasz tor mobilny może zostać rozłożony zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Tor może mieć charakter wyścigowy (modele nisko zawieszone, rajdowe, driftowe) lub terenowy (modele monster-truck, stadium-truck) wraz z skoczniami i różnymi przeszkodami.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o KONTAKT z nami.

W związku z wieloma parametrami toru takimi jak: wielkość, rodzaj i długość imprezy, ilość potrzebnych modeli itp, wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdej zainteresowanej firmy.